Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgoda, ale dziwi mnie, ze  tak ostrożny człowiek zezwolił na tego typu zatrudnienie. I to dla kogo? Dla dyrektora, który będzie słuzył każdemu, zeby tylko zachować stołek. Czy pan dyrektor pochwalił się, kto wsadził go do Urzedu Wojewódzkiego? Chyba  ktoś stracił czujność.
Masz rację że Pan pułkownik dyrektor bynajmniej nie trafił tam ani z konkursu ani za kompetencję, ale strach burmistrza z Terespola przed przegraną w wyborach pomógł przy pomocy znanego posła piastować takie stanowisko w urzędzie w Lublinie a wiadomo rodzina powinna się trzymać razem , najpierw mąż dostał pracę to i żona też powinna być przy nim . Tak więc buduje się nepotyzm .   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba śmierdzi od głowy... w ministerstwach jest to samo... córki, zięciowie, synowie...
  W rzeczy samej, ja wciąż mam w pamięci szybką karierę córki Rostowskiego z pominięciem wielu szczebli, które obowiązuja zwyklego Kowalskiego. I co? I NIC, Rostowska dalej pracuje, a ostanio chyba nawet awansowala na lepsze stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam to  gdzieś.Wyjechałem do Niemca 2 lata temu, pomagam w gospodarstwie mam 14 euro za godzinę. Jeżdżę ciągnikiem,koszę trawę przed domem,pomagam Helmutowi w domu sprzątam  posesje czasami wożę jego żonę na zakupy,nie płacę za mieszkanie i za jedzenie miesięcznie zostaje niezła sumka.Mam kolegów którzy też pracują w za granicą ,to jest Belgia,Austria,Holandia i zarabiają po 12-13 euro za godzinę.Więc za miast narzekać i dawajcie za granicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rzeczy samej, ja wciąż mam w pamięci szybką karierę córki Rostowskiego z pominięciem wielu szczebli, które obowiązuja zwyklego Kowalskiego. I co? I NIC, Rostowska dalej pracuje, a ostanio chyba nawet awansowala na lepsze stanowisko.
Awans był konieczny aby usprawiedliwić wysoką podwyżkę finansową, z 32 tyś na 48,800 tyś. Z tego szmalu już się jej we łbie przewraca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum znalazłem kilka niepochlebnych  wpisów dot. Dyrektora Generalnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie Pana mag inż. Jarosława Szymczyka. Jesteście w błędzie. To bardzo prawy, uczciwy, stawiający obowiązki służbowe ponad życie prywatne. To świetny fachowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zna jakiś język obcy ta pani>???bo w dzisiejszych czasach powinno sie znać tak mi się zdaje ,a do tego jeszcze stanowisko do spraw cudzoziemców 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację że Pan pułkownik dyrektor bynajmniej nie trafił tam ani z konkursu ani za kompetencję, ale strach burmistrza z Terespola przed przegraną w wyborach pomógł przy pomocy znanego posła piastować takie stanowisko w urzędzie w Lublinie a wiadomo rodzina powinna się trzymać razem , najpierw mąż dostał pracę to i żona też powinna być przy nim . Tak więc buduje się nepotyzm .   
Dziwne jest to, że nowa władza pozbyła się (słyszałem, że niejednkrotnie w bardzo brzydkim stylu)  dyrektorów powołanych przez wojewodę Tokarską, a jedynie pan dyrektor pozostał i to jeszcze ,,w pełnych łaskach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tam napisał "rodzina na swoim" - najlepsze podsumowanie. Mi się zdaje, że to wszystko od władzy zależy - jest rząd jaki jest, i ludzie "korzystają" z tego...niestety. nie jestem za żadną partią, bo każda ma swoje minusy, ale jeszcze przed teraźniejszym rządem nie było takich cyrków, z tego co pamiętam - "Z ulicy" można było dostać pracę, liczyły się kwalifikacje, teraz to ogłoszenia robione są "pod kogoś", specjalnie spreparowane, np. doświadczenie w branży X  dokładnie Xletnie, czy język "plemion afrykańskich" (ironia...) czyli jak ktoś ma mniej czy więcej to się nie liczy... tak się teraz robi!!   I to nie tylko w Lublinie, ale i w całej POlsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum znalazłem kilka niepochlebnych  wpisów dot. Dyrektora Generalnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie Pana mag inż. Jarosława Szymczyka. Jesteście w błędzie. To bardzo prawy, uczciwy, stawiający obowiązki służbowe ponad życie prywatne. To świetny fachowiec.
Moniko - chyba cię pogieło. Posłuchała byś co się mówi w toaletach LUW w Lublinie(tam nie ma podsłuchów i monitoringu) na temat twojego idola, nie wspomnę o Pani Wojewodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda, ale dziwi mnie, ze  tak ostrożny człowiek zezwolił na tego typu zatrudnienie. I to dla kogo? Dla dyrektora, który będzie słuzył każdemu, zeby tylko zachować stołek. Czy pan dyrektor pochwalił się, kto wsadził go do Urzedu Wojewódzkiego? Chyba  ktoś stracił czujność.
  "Ostrożny człowiek"????? Dobre sobie, w urzędzie wszyscy przed Jolką trzęsą d........i, służą na czterech łapkach i merdają ogonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOJEWODA SZOLNO KOGUC POWINNA ZOSTAĆ ZDYMISJOWANA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moniko - chyba cię pogieło. Posłuchała byś co się mówi w toaletach LUW w Lublinie(tam nie ma podsłuchów i monitoringu) na temat twojego idola, nie wspomnę o Pani Wojewodzie.
Jak to nie ma, jest wszędzie, tylko nie wszyscy wiecie o tym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOJEWODA SZOLNO KOGUC POWINNA ZOSTAĆ ZDYMISJOWANA !!!
Zdymisjonować to jest bardzo łatwo zrobić, wypłacić odprawę 6 miesięczną. Lecz posprzątać po takiej "wojewodzie" to będzie sztuka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Radzyniu Podlaskim to kto niby prace dostaje?wszędzie to samo. nachapać się nie nogą a pozostali ledwo ciągną do końca miesiąca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest problemem kto pracuje w urządzie!! PROBLEM TO FAKT, ŻE URZĘDY SĄ ABSOLUTNIE ZBĘDNE!! ilu radnych jest w warszawie???nie wiem dokładnie, ale setki!! W AMERYKAŃSKIM MIEŚCIE SAN DIEGO W KALIFORNI JEST 3-CH RADNYCH I MIASTO FUNKCJONUJE WSPANIALE!!  wszystkim co niezbędne, zajmują się firmy zewnętrzne, prywatne i robią to doskonale!! SAN DIEGO jest większe od warszawy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prorodzinna POlityka  POlega na  POprawie POdstawy  bytu dla swoich  POtomków i POpleczników, mordo ty moja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdymisjonować to jest bardzo łatwo zrobić, wypłacić odprawę 6 miesięczną. Lecz posprzątać po takiej "wojewodzie" to będzie sztuka.
A ja tam posprzatam te stajnie augiasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie ma, jest wszędzie, tylko nie wszyscy wiecie o tym !
Największy legalny podsłuch jest w konfesjonałach :)  A babki klepią księżulkowi wszystko na temat i nie na temat.Kto zdradza żonę z sąsiadką,kto się z  kim i w  kim  kocha,kto pijany wraca do domu o 4 rano,kto ma metę z kontrabandą,kto jest agresywny w domu,kto nie zmienia bielizny codziennie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam posprzatam te stajnie augiasza.
Posprzątaj Krzysiu!!!, . Wierzę w ciebie,ale pamiętaj o swoich zdrajcach.  Pamiętasz ? Przynajmniej było fajnie. Nieprawdopodobne, ale prawdziwi zdrajcy nie mają poczucia humoru. Dlaczego? . Bo mają nadciśnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie średnie wykształcenie na stanowisku urzędniczym to już jest jakaś parodia ( czy nie pod "nieuka" ustawione jest to stanowisko??? Powinno być wyższe kierunkowe- czyli do spraw cudzoziemców: filologia angielska, lub stosunki międzynarodowe; biegła znajomość angielskiego, rosyjskiego....itd).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...